П`ятниця, 19.10.2018, 07:59

Чемпіони сьогодення нашої школи

Тютюнник Валерій – переможець у 18 загальноміському відкритому рейтингу популярності «Людина року -2017» у номінації «Відкриття року».

Тютюнник Валерій є бронзовим призером Чемпіонату світу у Бангкоку (Таїланд) 2017 року, багаторазовим чемпіоном України з таїландського боксу Муей-Тай. Номером 1 збірної України з таїландського боксу Муей-Тай.

Валерій – багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу, кандидат у майстри спорту з кікбоксингу.

Чемпіон Полтавської області з боксу.

На ринзі провів близько 200 поєдинків, в більшості з них здобув перемогу. Валерій є лідером і капітаном команди клубу Тайського боксу міста Миргорода.

У березні 2018 року  здобув перемогу та здобув золоту медаль на 15-у аматорському чемпіонаті світу з Муай-тай в категорії "юніори" у м. Бангкок (Таїланд).

Сидоренко Дмитро – має  І розряд з греко-римської боротьби.

Бронзовий призер чемпіонату України  - 2018р.

Чемпіон Зонального чемпіонату України – 2018р.

Призер міжнародних турнірів,

Багаторазовий чемпіон  Всеукраїнських змагань (м.  Путивель, м. Берегово, м. Житомир).

Багаторазовий чемпіон  Полтавської області .

Фененко Анна -  Із 29 березня по 1 квітня в м.Харкові проходив чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Змагання зібрали представників усіх областей України. Чемпіонкою України з кікбоксингу стала - Фененко Анна, учениця 9-В класу.

Маначинський  Олександр  - бронзовий призер чемпіонату України з футболу на призи клубу  «Шкіряний м’яч», неодноразовий призер чемпіонату Полтавської області по футболу та міні-футболу.

Непийвода Максим - бронзовий призер чемпіонату України з футболу на призи клубу  «Шкіряний м’яч», неодноразовий призер чемпіонату Полтавської області по футболу та міні-футболу. Кращий воротар Полтавської області.

Литвиненко Юрій -   неодноразовий призер чемпіонату Полтавської області по футболу та міні-футболу.

Демочко Ростислав - неодноразовий призер чемпіонату Полтавської області по футболу та міні-футболу.

Клімчик Іван (2009р.н.) - неодноразовий призер чемпіонату Полтавської області по футболу та міні-футболу серед юнаків (2005-2007р.н.)

Калініченко Дмитро

Чемпіон України з кікбоксингу

Чемпіон України з муей-тай

Спортивна  гордість нашої школи