Неділя, 22.04.2018, 06:05

Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

імені Панаса Мирного!

Нам 5 років!

Для нас  – Європа – це багаторічна історія, досвід, політичні , духовні традиції європейських народів, найцінніша скарбниця досягнень та пам’ятників культури.

Ми, вчителі та учні, :

*    Розвиваємо громадянську позицію, причетність до європейських цінностей  та європейського громадянства;

*    Формуємо усвідомлення власної ролі й значення в житті суспільства;

*    Розширюємо знання про європейські країни, традиції, звичаї.

*    Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали, діємо як європейці, впроваджуючи європейські стандарти життя,творимо Європу у власній школі, у власному місті, у власній країні.

Керівники клубу радо запрошують учнів і вчителів разом мандрувати і вивчати Європу!!!

Наші подорожі:

2012-2013 н.р. – Филонич Лариса Олександрівна, вчитель німецької мови, – семінар тренінг

«З двох зроби три»

(м. Кшижова – Польща)

Червень 2013 – Явтушенко Лілія Олексіївна, вчитель англійської мови, - міжнародний семінар за підтримки американців за демократії в Україні «Застосування інформаційних технологій на уроках англійської мови»

(м. Ужгород – Україна)

2013-2014 н.р. – Явтушенко Лілія Олексіївна, вчитель англійської мови, - тренувальний курс «Сила неформального навчання»

(м. Софія – Болгарія)

Травень 2014 – Филонич Л.О., Явтушенко Л.О., група з 7 учнів:

• Савіна К.
  • Лепа А.
  • Шевченко Н.
  • Шевченко Д.
  • Балацька Т.
  • Костирко А.
  • Гнатенко В.

Як учасники польсько-німецько-українського проекту «Якими ми були, ким ми стали: у пошуках спільних слідів в історії трьох країн», взяли участь у програмі обміну учнями і відвідали Польщу.

Ми пропонуємо переглянути віртуальну екскурсію по тим містам і містечкам, які відвідали ми і наші учні у Польщі.

А це відео розповість вам про один день з життя польської учениці гімназії №13 м. Ченстохова.