Вівторок, 17.10.2017, 07:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №1

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всього відповідей: 400
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурси

Результативність участі у конкурсах

2016/2017 н.р.

Міжнародний  конкурс учнівської молоді  імені Тараса Шевченка

Коваль Аліна (7-В) - І місце (вч. Гончаренко Н. С.)         

Горбовцова Інна (10) – ІІ місце (вч. Горбовцова Ж. О.)

Міжнародний  конкурс з української мови ім.Петра Яцика

Коваль Аліна (7-В) – І місце (вч. Гончаренко Н. С.)

Онищенко Анна (6-В) – ІІІ місце (вч. Горбовцова Ж. О.)

 

Міський конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей в номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори»

Сергеєва Валерія (9-Б) – І місце (вч. Кононенко Н.А.)

Робота «Слёзы икон октября»

Горбовцова Інна (10) – І місце (вч. Кононенко Н.А.)

Робота «Спасибі Вам, фронтовики»

ІІ обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей в номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори»

Горбовцова Інна (10) – ІІІ місце (вч. Кононенко Н.А.)

Міський конкурс «Учитель року», номінація «Початкові класи»

Кульченко Валентина Володимирівна – ІІІ місце

Майстер-клас

 

2015/2016 н.р.

Міжнародний  конкурс учнівської молоді  імені Тараса Шевченка

Козирєва Ілона (8-Б) – ІІІ місце (Шинкаренко С. В.)

 

Міжнародний  конкурс з української мови ім.Петра Яцика

Сергеєва Валерія (8-Б) – І місце (Шинкаренко С. В.)

Денисенко Марина (6-А) –ІІІ місце (Горбовцова А. О.)

2014/2015н.р.

Міжнародний  конкурс учнівської молоді  імені Тараса Шевченка

Аршинова Юлія  (9-Б) -  ІІ місце (вч. Гончаренко Н. С.)

Денисенко Катерина (5-А) -  ІІІ місце (Горбовцова А. О.)

Горбовцова Інна (8-Б) - ІІІ місце (Горбовцова Ж. О.)

 

Міжнародний  конкурс з української мови ім.Петра Яцика

Коваль Аліна (6-А) -  ІІІ місце (Москаленко Н. Г.)

 

Конкурс з креслення

Дахно Руслана (8-В) - ІІІ місце

Коростиленко Костянтин (9-А) - ІІІ місце

Рогоча Анастасія (10-Б) - ІІ місце

Шевченко Дарина (10-Б) - ІІІ місце

Кропивка Юлія (11-Б) - ІІ місце

Вчитель Шинкаренко Анатолій Миколайович

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання