Четвер, 14.12.2017, 03:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №1

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всього відповідей: 410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Ними пишається наша школа

1973

Золота медаль

Шмигло Людмила Миколаївна

Рогоча Валентина Олексіївна

1974

Золота медаль

Лукаш Валентина Миколаївна

1979

Золота медаль

Борисенко Валентина О.

Химочка Любов Миколаївна

Сьомак Зінаїда Михайлівна

1980

Золота медаль

Винар Олена Петрівна

Шведченко Зінаїда Борисівна

1983

Золота медаль

Коваленко Лариса Павлівна

1984

Золота медаль

Кімлик Світлана Михайлівна

Валіулін Віктор Юрійович

Іванов Сергій Вячеславович

Пестич Євген Леонідович

1985

Золота медаль

Кишинець Неля Віталіївна

П’ятецька Любов Іванівна

1986

Срібна медаль

Колодна Валентина Анатоліївна

1987

Золота медаль

Горбовцова Алла Олександрівна

Остапченко Павло Олексійович

Шепель Валентина Володимирівна

Срібна медаль

Колісник Володимир Борисович

Кащеєва Вікторія Юріївна

1988

Срібна медаль

Ксьонз Ірина Іванівна

Попик Раїса Миколаївна

Хавер Юрій Олександрович

Явтушенко Лариса Миколаївна

 

1989

Золота медаль

Ярошенко Юрій Олексійович

Срібна медаль

Даниленко Володимир Олексійович

Іванко Сергій Валерійович

Трибушний Руслан Анатолійович

Головко Володимир Миколайович

Деркач Юрій Петрович

Омельченко Людмила Анатоліївна

1990

Срібна медаль

Павлова Людмила Вікторівна

Щерба Ніна Вячеславівна

Наконечний Олег Миколайович

Іванченко Оксана Володимирівна

Голощепова Тетяна Валентинівна

Кащеєва Тетяна Юріївна

Левінська Тетяна Володимирівна

Шевченко Володимир Петрович

1991

Срібна медаль

Хавер Олександр Анатолійович

Шелюг Оксана Миколаївна

Шиян Олександр Олександрович

Кулеба Світлана Андріївна

Михальцова Наталія Миколаївна

Небрат Анатолій Петрович

1992

Срібна медаль

Киба Людмила Юхимівна

Махно Юрій Володимирович

Українська Інна Володимирівна

Шатохін Андрій Олексійович

Бондаренко Ірина Вікторівна

Яременко Світлана Вікторівна

Урізко Олександра Олександрівна

Бакало Світлана Іванівна

1993

Золота медаль

Мельник Олег Вікторович

Ребрик Сергій Володимирович

Соколик Ярослав Віталійович

1995

Золота медаль

Жук Вікторія Юріївна

1996

Срібна медаль

Горбань Наталія Іванівна

Тарянік Катерина Анатоліївна

Лисенко Олена Олегівна

Вовк Юлія Іванівна

1997

Золота медаль

Ставничий Олексій Миколайович

Коваленко Людмила Миколаївна

Срібна медаль

Огородник Вікторія Миколаївна

1998

Золота медаль

Ляшко Наталія Василівна

Гордієнко Владислав Вікторович

Срібна медаль

Бондаренко Катерина Олександрівна

Гирька Юрій Володимирович

Малуха Михайло Юрійович

Сидоренко Наталія Михайлівна

Сурмій Валерій Миколайович

Карпенко Юлія Миколаївна

Данилевський Вадим Іванович

Ребрик Юрій Володимирович

1999

Золота медаль

Гордієнко Людмила Вікторівна

Дадаєва Тетяна Анатоліївна

Романенко Віктор Костянтинович

Срібна медаль

Безручко Олена Олександрівна

Величко Вікторія Володимирівна

Гришко Сергій Володимирович

Денисенко Богдан Анатолійович

Новіцька Тетяна Анатоліївна

Рєпіна Аліна Володимирівна

П’ятниця Яна Олександрівна

2000

Золота медаль

Багрій Сергій Вікторович

Пилипенко Ольга Анатоліївна

Срібна медаль

Макуха Ніна Анатоліївна

Жук Юлія Юріївна

Коблик Оксана Миколаївна

Онищенко Вікторія Володимирівна

Онищенко Леся Олексіївна

Шатохін Роман Олексійович

Іванчук Руслан Миколайович

Микільченко Ірина Миколаївна

Литка Ірина Сергіївна

Хукало Вікторія Петрівна

2001

Золота медаль

Кульченко Олена Олександрівна

Тесленко Олександр Миколайович

Костюченко Марина Володимирівна

Перепадченко Ольга Олексіївна

Похно Олена Євгеніївна

Варенко Катерина Василівна

Літвінова Варвара Олегівна

Пасічник Олена Станіславівна

Ляшко Олена Василівна

Будний Володимир Ярославович

Срібна медаль

Горулько Юлія Іванівна

Ксьонз Дар’я Олексіївна

Курочкіна Євгенія Володимирівна

Лукаш Вікторія Володимирівна

Одай Людмила Олександрівна

Терещук Наталія Іванівна

Яцун Олена Анатоліївна

Яценко Ігор Олексійович

2002

Золота медаль

Панченко Юлія Володимирівна

Срібна медаль

Жура Тетяна Олександрівна

Савенко Світлана Олексіївна

2003

Золота медаль

Виплавень В’ячеслав Григорович

Кандиба Олександр Павлович

Черкаська Жанна Олександрівна

Срібна медаль

Веселкова Наталія Анатолівна

Бабич Микола Анатолійович

2004

Золота медаль

Кандиба Наталія Павлівна

Середа Ірина Олександрівна

Хохуля Сергій Володимирович

Яценко Ірина Олексіївна

Гаряча Ольга Андріївна

Куць Андрій Андрійович

Срібна медаль

Ватліна Ірина Іванівна

Слободянюк Юлія Володимирівна

Шиян Ольга Олександрівна

Міхей Оксана В’ячеславівна

2005

Золота медаль

Карпенко Антоніна Миколаївна

Кузьменко Ірина Володимирівна

Литвишко Вікторія Миколаївна

Логащук Марина Олександрівна

Литвиненко Вікторія Володимирівна

Рудченко Наталія Вікторівна

Сидоренко Ольга Олександрівна

Шелюх Ольга Борисівна

2006

Золота медаль

Кійко Ірина Миколаївна

Товстяк Ганна Петрівна

Романенко Яна Констянтинівна

Срібна медаль

Козленко Юлія Сергіївна

Максюта Олександр Сергійович

Четвертак Дмитро Юрійович

2008

Срібна медаль

Дьяченко Світлана Володимирівна

Максюта Жанна Сергіївна

Вокіна Крістіна Володимирівна

Савченко Оксана Антоліївна

Якимовська Тетяна Михайлівна

2009

Золота медаль

Тунік Євген Іванович

Срібна медаль

Прокопенко Вікторія Олександрівна

2010

Золота медаль

Задорожній Олексій Вікторович

Краснощік Марія Володимирівна

Кібкало Анна Олександрівна

Литвинова Вікторія Юріївна

П’ятько Наталія Миколаївна

Товстяк Микола Петрович

Срібна медаль

Залізняк Віталія Миколаївна

2011

Золота медаль

Бандуровська Вікторія Вікторівна

Віщун Вікторія Сергіївна

2012

Золота медаль

Колтович Дмитро Юрійович

Логащук Марія Олександрівна

Таран Артур Вікторович

Шинкаренко Олена Анатоліївна

Шукліна Валерія Євгеніївна

Артюх Юлія Володимирівна

Горєлов Ігор Сергійович

2013

Золота медаль

Литвишко Андрій Миколайович

Шраменко Вікторія Володимирівна

Шумейко Богдана Миколаївна

Булах Олександр Андрійович

Горищук Віра Володимирівна

Чернов Ян

Плахотнік Марина Віталіївна

Срібна медаль

Марченко Катерина Олександрівна

Шумейко Аліна Володимирівна

2014

Золота медаль

Дерев’янко Юлія Валеріївна

Перебийніс Ростислав Євгенійович

Брагіна Дар’я Анатоліївна

Влах Артем Вадимович

Гришко Юлія Анатоліївна

2015

Золота медаль

Гречко Вікторія Віталіївна

Діденко Ольга Іванівна

Кропивка Юлія Олегівна

Подескуєва Вікторія Віталіївна

Срібна медаль

Шкрябун Марина Юріївна

 2016

Золота медаль

Шевченко Наталія Анатоліївна

Сурмій Дар’я Володимирівна

Срібна медаль

Шевченко Дарина Анатоліївна

2017

Золота медаль

Аршинова Юлія Володимирівна

Нечитайло Юрій Анатолійович

Срібна медаль

Мацейко Ольга Олександрівна

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання