Понеділок, 19.02.2018, 16:48

Навчальна діяльність

Нагороджені Похвальними грамотами за результатами навчання учнів 1-4 класів – 50.

Проведено педрад – 6.

Навчається заочно – 2 працівника. Завершили навчання, здобули другу вищу освіту вчителі Дрімайло В.В., Шептун Н.І.

Участь у ЗНО:

• школа працювала 5 днів як пункт ЗНО у травні – червні 2017 року. На базі школи;
  • були проведені ЗНО з української мови, математики, історії України, географії, біології;
  • за результатами Українського Центру оцінювання якості освіти м. Миргород посів рейтингове ІІ місце в області після Полтави (2016 р.), ІІІ місце після Полтави та Горішніх Плавнів (2017 р.);
  • проведена перевірка Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти – результати позитивні;
  • проведено Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти ім. Остроградського навчання і сертифікація знань працівників, залучених до проведення ЗНО.

Школа має найкраще  технічне та мультимедійне оснащення кабінетів серед шкіл міста (кошти міського, обласного бюджетів, донорські).

Розбудова громадсько-активної школи (ГАШ):

• участь у Всеукраїнському проекті «Школа як осередок розвитку громади» (з 2009 р.);
  •  школа внесена в он-лайн базу ГАШ;
  • доповідь на регіональному семінарі «Розвиток ГАШ в контексті сучасних змін» в рамках проекту «Розвиток громади в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»;
  • участь у  анкетуванні Міжнародної школи успішного впровадження моніторингової моделі ГАШ Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» (Дві школи в Україні – м. Миргород, м. Біла церква);
  • вивчення системи роботи інноваційних навчальних закладів – Новопечерської школи м. Києва, НВК «Розумка» Київської області.

Рейтинг підготовки шкіл до нового навчального року міста: І місце 2011-2016 роки.

Школа відмічена грамотами Миргородської міської ради за краще квіткове оформлення, за створення сучасних та комфортних умов для забезпечення сприятливого середовища  щодо формування компетентностей учнів.

Переможців олімпіад: міських – 52 (за міським рейтингом посідаємо ІІІ місце), обласних – 3, переможців МАН – 1, учасник Всеукраїнської олімпіади з історії – 1. Переможці обласних олімпіад нагороджені Миргородською міською радою цінними призами, грамотами; вчителям – 50% від місячного посадового окладу із міського бюджету.

Конкурси, тренінги, участь у яких виграли учні:  школа з громадянської участі та культурної дипломатїї (м. Київ); школа  християнської дипломатії (м. Тернопіль).

Заробітна плата: виплачувався щомісячно в повному обсязі, виплачена премія в розмірі 1 посадового окладу всім працівникам школи до Дня працівника освіти із коштів міського бюджету; виплачується щомісячно 20% педпрацівникам за престижність праці.

Досягнення:

• ІІ місце у міській грі «Сокіл» («Джура»);
  • І місце у «Веселих стартах» на Кубок мера м. Миргород;
  • за волонтерський рух, підтримку української армії та добровольчих батальйонів – нагороджена подякою Головою відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій.

Використання спортзалів школи:

• заняття спортшколи (секція футболу), циркової студії «Мрія» ЦЕВ;
  • змагання:
          • Обласний турнір з настільного тенісу, присвячений пам’яті ветерана сільського спорту Олексія Шляхти;
          • Районна спартакіада серед жителів Миргородського району на «Краще спортивне село»;
          • Миргородського району на приз воїнів-інтернаціоналістів з тенісу;
          • Міського центру «Спорт для всіх» - фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сімя»;
          • Міська спартакіада трудових колективів з настільного тенісу;
          • Районної організації «Колос» для ветеранів сільського спорту;
          • Кубок міста з волейболу серед чоловіків;
          • Обласні змагання з настільного тенісу, шашок, шахів серед ветеранів сільського спорту;
          • Спартакіада Полтавської обласної організації ВФ СТ «Колос» серед дорослих.

Співпраця з громадою:

1. Надана апаратура для озвучення заходу ГО «Хартія Пам’ять» для проведення заходу по вшануванню жертв Голодомору;
  2. Участь у заходах, мітингах єврейської общини «Хесед Шахар» у с. Засулля (Лубенський район), біля пам’ятника розстріляним (Миргород).

На базі школи були проведені:

• обласний семінар новопризначених директорів шкіл області;
  • міський семінар заступників директорів з навчальної роботи.

Пройшли на базі школи практику: 2 студентів педагогічних вузів, виробничу в їдальні – 3, студентів керамічного коледжу – 1.

ІНФОРМАЦІЯ

про результати підсумкової атестації учнів 11 класу  2016-2017 н.р.

Навчальний предмет

(усі предмети інваріантної складової робочих навчальних планів)

Загальна кількість учнів 11-х класів

Кількість учнів, які звільнені від ДПА