Четвер, 14.12.2017, 03:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №1

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всього відповідей: 410
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

Результативність участі 

у  ІІ етапі  Всеукраїнських олімпіад  з базових дисциплін  у:

2017/2018 н.р. – 41 призове місце

з біології

Латишева Галина Миколаївна

Коваль Аліна (8-В) – І місце

Кір’ян Вікторія Олександрівна

Сергєєва Валерія (11-Б) - І місце

Коваленко Аліна (10-А) – ІІІ місце

 

з російської мови та літератури

Сурмій Надія Миколаївна

Дахно Руслана (11) – І місце

 

з астрономії

Яценко Ігор Олексійович

Горбовцова Інна (11) – ІІІ місце

Стельмашова Наталія (10) – ІІ місце

Бабич Сергій (10-А) – ІІІ місце

Власенко Владислав (10-Б) – ІІІ місце

 

з історії

Олексієнко Наталія Григорівна

Багрій Кирило (9-А) – ІІІ місце

Луценко Юлія (9-Б) - ІІ місце

Григоренко Анна (11) - ІІ місце

Пугач Наталія Михайлівна

Коваль Аліна (8-В) – ІІ місце

з інформаційних технологій

Ситник Анна Миколаївна

Пучка Данило (9-Б) – ІІІ місце

 

З  математики

Коваленко Людмила Миколаївна

Ткаченко Антон (8-А) - ІІ місце

Невєрова Юлія Володимирівна

Андросова Анжела (9-А) - ІІІ місце

 

з трудового навчання

Костенко Сергій Олексійович

Багрій Кирило (9-А) - ІІ місце

Стеценко Артем (9-Б) - ІІІ місце

 

Ксьонз Світлана Володимирівна

Дахно Юлія (8-В) -  І місце

Мельничук Анна (8-В) – ІІ місце

Заліська Єлизавета (8-В) - ІІІ місце

Чернівська Анастасія (9-А) – ІІІ місце

Луценко Юлія (9-Б) - ІІІ місце

 

з технологій

Ксьонз Світлана Володимирівна

Єрмолова Даніела (11) - І місце

Василенко Анастасія (11) - ІІІ місце

Деркач Юрій (10) - ІІІ місце

Горбенко Дар’я (10-А) - ІІ місце

 

з української мови

Шинкаренко Світлана Володимирівна

Сергєєва Валерія (10-Б) – І місце

Горбовцова Жанна Олександрівна

Онищенко Анна (7-В) – ІІ місце

Гончаренко Надія Сергіївна

Коваль Аліна (8-В) – ІІ місце

 

з екології

Мирошниченко Валентин Анатолійович

Гришко Єлизавета (9-А) – ІІІ місце

 

 

з інформатики

Іванко Сергій Валерійович

Отисько Антон (11) – ІІІ місце

 

з німецької мови

Головко Лідія Володимирівна

Солонець Катерина (8-В) – ІІ місце

Денисенко Марина (8-А) - ІІІ місце

Дрофич Наталія Михайлівна

Григоренко Анна (11) – ІІ місце

Сербін Віталіна (11) - ІІ місце

 

 

з фізики

Яценко Ігор Олексійович

Ткаченко Антон (8-А) – ІІІ місце

 

з географії

Логащук Тетяна Іванівна

Григоренко Артем (9-В) – ІІ місце

Коваль Аліна (8-В) – ІІ місце

Бабич Сергій (10-А) – ІІІ місце

 

з хімії

Носова Антоніна Анатоліївна

Онищенко Анна (7-В) – ІІ місце

Непийвода Максим (8-В) – ІІІ місце

 

 

2016/2017 н.р. – 48  призових  місць

з біології

Мирошниченко Валентин Анатолійович

Аршинова Юлія (11-Б) – І місце

Жебель Мар’яна (11-А) – ІІ місце

Мотиляк Юлія (11-А) – ІІІ місце

Ващенко Крістіна (10) – ІІІ місце

Латишева Галина Миколаївна

Олійник Анастасія (9-В) – ІІІ місце

Багрій Кирило (8-А) - ІІІ місце

Пучка Данило (8-Б) – ІІІ місце

 

з російської мови та літератури

Сурмій Надія Миколаївна

Дахно Руслана (10) – ІІІ місце

 

 з астрономії

Яценко Ігор Олексійович

Горбовцова Інна (10) – ІІ місце

Онищенко Анна (10) – ІІІ місце

Аршинова Юлія (11-Б) – І місце

Нечитайло Юрій (11-А) – ІІ місце

Гошко Вероніка (11-Б) – ІІІ місце

 

з економіки                                                                                                

Москаленко Ярослав Віталійович                                          

Богданенко Яна (9-В) – ІІІ місце

 

з історії                                                                                               

 Олексієнко Наталія Григорівна                                                  

Андросова Анжела (8-А) – ІІІ місце                                                               

Луценко Юлія (8-Б) -  ІІ місце                                                                                                    

Нечитайло Юрій (11- А) - ІІ місце

 

з інформаційних технологій                                                                  

 Кононенко Наталія Анатоліївна                                                            

Тесленко Тетяна (11-А) - ІІІ місце                                            

Мікелашвілі Каріна (11- А) - ІІІ місце

 

з математики                                                                                                                                                 

Коваленко Людмила Миколаївна                                                                                              

Лядов Євген (9-А) - ІІ місце                                                                                                                          

Невєрова Юлія Володимирівна                                                                                                               

Гошко Вероніка (11-Б) -  ІІІ місце  

 

з трудового навчання                                                                           

Костенко Сергій Олексійович                                                                     

Багрій Кирило (8-А) – І місце                                                      

Пучка Данило (8-Б) - ІІІ місце                                                                                 

Власенко Владислав (9-А) - ІІ місце

 

з технологій

Ксьонз Світлана Володимирівна

Єрмолова Даніела (10)  - І місце

Василенко Анастасія (10) - ІІ місце

Онищенко Анна (10) - ІІІ місце

Жебель Мар’яна (11-А) - ІІ місце

Шептун Денис (11-А) - ІІІ місце

 

з української мови

Гончаренко Надія Сергіївна

Коваль Аліна (7-В) - І місце

 

з правознавства                                                                                  

Пугач Наталія Михайлівна                                                                   

Сербін Віталіна (10)– ІІ місце

 

з інформатики                                                                                        

Іванко Сергій Валерійович

Богаєнко Олександр (11-Б) – ІІІ місце

 

з німецької мови

Головко Лідія Володимирівна                                     

Луценко Юлія (8-Б) – ІІІ місце

Синельник Дмитро (9-В) - ІІІ місце

 

з фізики

Яценко Ігор Олексійович

Ткаченко Антон (7-А) – ІІ місце

Горбовцова Інна (10) – ІІ місце

Аршинова Юлія (11-Б) – ІІІ місце

 

з географії

Логащук Тетяна Іванівна

Нечитайло Юрій (11-А) – І місце

Андросова Анжела (8-А) – І місце

Кійченко Владислав (11-А) – ІІ місце

Багрій Кирило (8-А) – ІІ місце

Бабич Сергій (9-А) – ІІ місце

 

з хімії

Носова Антоніна Анатоліївна

Аршинова Юлія (11-Б) – І місце

Гошко Вероніка  (11-Б) – ІІІ місце

Панченко Катерина (9-Б) – ІІІ місце

Жебель Мар’яна (11-А) – ІІІ місце

Дахно Руслану (10) – ІІІ місце

Луценко Юлія  (8-Б) – ІІІ місце

 

2015/2016 н.р. – 35  призових  місць

 

з біології

Латишева Галина Миколаївна

Аршинова Юлія   (10-Б ) – ІІ місце

 Сергєєва Валерія  (8-Б) - ІІІ місце

Ващенко Крістіна (9-В) - ІІІ місце

Василенко Анастасія (9-Б) - ІІІ місце

Мацейко Ольга (10-А) - ІІІ місце

Підгорна Юлія (11-Б) - ІІІ місце

 

з    української мови і літератури

Горбовцова Жанна Олександрівна

Горбовцова Інна (9-Б) – ІІ місце

 

з   астрономії

Яценко Ігор Олексійович

Аршинова Юлія   (10-Б) – ІІ місце

Нечитайло Юрій (10-А) – ІІІ місце

 

з  фізики

Рожко Юрій Вячеславович

Лядов Євгеній (8-А ) - ІІ місце

Яценко Ігор Олексійович

Горбовцова Інна (9-Б) - ІІ місце

Аршинова Юлія   (10-Б ) – ІІ місце

Нечитайло Юрій (10-А) – ІІІ місце

Мацейко Ольга  (10-А) - ІІІ місце

 

з  хімії

Носова Антоніна Анатоліївна

Аршинова Юлія (10-Б) - ІІ місце

Лядов Євгеній (8-А ) - ІІ місце

Жебель Мар’яна (10-А) – ІІІ місце

 

з   географії

Логащук Тетяна Іванівна

Нечитайло Юрій (10-А) – І місце

Ващенко Крістіна (9-В) -  ІІ місце

Гошко Вероніка (10-Б) -ІІ місце

 

з  інформатики

Кононенко Наталія Анатоліївна

Тесленко Тетяна (10-А) - ІІІ місце

 

з  інформаційних технологій

Іванко Сергій Валерійович

Богаєнко Олександр (10-А) -  ІІ місце

Кононенко Наталія Анатоліївна

Мотиляк Юлія (10-А) - ІІІ місце

 

з німецької мови

 Дрофич Наталія Михайлівна

 Горбовцова Інна  (8-А) - ІІІ місце

 

з історії

Олексієнко  Наталія Григорівна

Нечитайло Юрій  (10-А) - ІІ місце

 Шумейко Арсен (8-А) – ІІІ місце

Пугач Наталія Михайлівна

Гуржій Євген (11-Б) – ІІІ місце

 

з математики

Невєрова Юлія Володимирівна

Гошко Вероніка (10-Б) - ІІ місце

Коваленко Людмила Миколаївна

Лядов Євгеній (8-А ) - ІІ місце

 

з трудового навчання

Ксьонз Світлана Володимирівна

Єрмолова Даніела (9-Б) – ІІ місце

Оніщенко Анна (9-Б) – ІІІ місце

Костенко Сергій Олексійович

Власенко Владислав (8-А) - ІІ місце

 

з технологій

Ксьонз Світлана Володимирівна

Жебель Мар’яна (10-А) – І місце

Бойко Юлія (11-Б) – ІІ місце

Діденко Юлія (11-Б) – ІІІ місце

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання