Субота, 21.07.2018, 18:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Миргородська ЗОШ №1

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть роботу нашої школи
Всього відповідей: 463
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Позакласна робота

Переможці спортивних змагань

Збірна команда з осіннього кросу І місце
ІІ місце Коваленко Катерина
Солодовник Юлія
Стасовська Юлія
Тараненко Владислав


Пішохідний  туризм  
І дорослий розряд Харченко Юлія, 10Б 

Бокс                        
ІІ розряд                                      Соломаха Стас, 7А

Тайський бокс
І місце , чемпіонат області           Горєлов Ігор, 11А кл  
Чемпіон України
Чемпіон Європи                            Мостяєв Валерій,9А Капустянський Олександр,7Б 

Чемпіонат  області , І місце;        Богаєнко Олександр, 6В 
Чемпіонат  області , ІІ місце;       Калініченко Дмитро , 1В
Чемпіонка Європи                        Коваленко Катерина 8А 
Чемпіонат області ,ІІ місце          Головко Дмитро ,10А 
Чемпіонат області, І м                 Тютюннк Валерій ,5Б


Пауерліфтинг
Чемпіон України,
кандидат у майстри спорту          Нех Сергій, 11А

Волейбол
І дорослий розряд                        Лаптійчук Ярослав,11Б 
І дорослий розряд;                      Шабалін Олександр , 11Б 
ІІ дорослий розряд                      Губа Максим ,9А

І  місце                                        Раданович Віталій 9В
                                                    Владиміров  Андрій  9А
                                                    Ксьонз  Богдан  9А
                                                    Лаптійчук Ярослав 11Б
                                                    Шабалін  Олександр  11Б;
                                                    Скубаков  Антон – 11Б;
                                                    Таран  Артур  – 11Б.

Баскетбол
 І дорослий розряд                       Стасовська Юлія, 9Б

Футбол
І розряд                                         Іванченко Сергій, 11А Кіріченко Дмитро, 6В
І місце, чемпіонат України

Всеукраїнські змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»  серед юнацької команди  
1999р.н. – І місце
2000р.н – І місце
2001р.н. – І місце
Національного Кубку шкільного футболу «Євро-2012»   ІІ місце

Військово – патріотична гра «Зарниця»                           VІ місце
Військово – патріотична гра «Джура»                               ІІ місце

Змагання з військово– патріотичних видів спорту           ІІ місце

Першість міста з осіннього кросу                                       І місце
Міські змагання з туризму                                                  І місце



Всеукраїнська  історико-географічна експедиція  
«Історія міст і сіл України»


2011 Пошуковий загін «Славія» Нарис- опис    Москаленко Я.В. Лауреат         
Пошуковий  загін «Компас» Нарис- опис Логащук Т.І.         Лауреат
2012 Пошуковий загін «Славія » Нарис- опис    Москаленко Я.В. І місце                       


Всеукраїнська  експедиція  учнівської  молоді «Моя Батьківщина - Україна»


2011 Пошуковий загін «Славія » «Козацькому роду нема переводу»  Москаленко Я.В.  І місце
                                                        «Славні імена земляків»                                                                               Лауреат
Творча група учнів 8БАкласу «Із батьківської криниці»                        Москаленко Н.Г. Лауреат
Пошуковий  загін «Імпульс» напрямок «З попелу забуття»                         Сурмій Н.М. Лауреат
2012 Пошуковий загін «Славія » «Козацькому роду нема переводу» Москаленко Я.В. І місце І місце призер, грамота                                     Всеукраїнського центру туризму та  краєзнавства

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання