Субота, 23.06.2018, 18:35

Спортивні досягнення

Ми пропонуємо цю сторінку
для учнів, батьків і вчителів,
які цікавляться спортивним життям нашої школи.
 Нам є чим пишатися !!!

Запрошуємо Вас, подивитися наші результати!
Ми завжди раді гостям!

З метою пропаганди здорового способу життя з 11.09 по15.09.2017 року у нашій школі серед учнів проводився Тиждень фізкультури і спорту, який був присвячений темі "Здоров'я кожної людини це його багатство"

Чемпіонат з міні – футболу.

-  Спортивні естафети .

-  Вікторина «Спортивний ерудит»

-  « Веселі перерви»   для учнів початкової школи.

Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій діти виконали Державний Гімн України, ознайомилися із планом проведення Тижня спорту і закликали всіх бути небайдужими до свого здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Серед дитячих команд 2005, 2006 року народження команди нашої школи посіли І та ІІ місце з футболу «Шкіряний м’яч».

Класними керівниками були проведені класні години за темами: «Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-4 класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - для учнів 5-9 класів, «Здоровий спосіб життя» - для учнів 10-11 класів.

На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано змагання з волейболу серед команд вчительського колективу та збірної команди школи. З рахунком   2:1      перемогу здобула команда вчителів.

У Миргороді розпочалася міська спартакіада школярів. Стартували змагання з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на спортивному майданчику гімназії  імені Тараса Шевченка. Наша школа посіла ІІ місце.

У   нашій спортивній залі  пройшли змагання з настільного тенісу в залік міської Спартакіади школярів. На третьому місці представник ЗОШ №1 Отісько Антон, який переміг 5 разів.

Черговий етап Шкільної спартакіади серед учнів шкіл міста відбувся 18-го січня на базі Дитячо-юнацької спортивної школи.  Наші хлопці зайняли І місце.

Також відбулася Шкільна спартакіада серед дівчат з волейболу, де наша школа посіла ІІІ місце.